Forum Forum Klasy 2d
Czujcie się tutaj jak u siebie xD
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

news video and pic cream anal clips

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 2d Strona Główna -> Muzyka i Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alalenror
Gość






PostWysłany: Wto 13:20, 25 Gru 2007    Temat postu: news video and pic cream anal clips

good worck Amateur free trial membership sites. Anal (2 listings) Anal sex free trial membership sites. ... Lesbian (2 listings) Lesbian free trial membership sites. ...
senks
Powrót do góry
aaa4
Rekrut



Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:54, 30 Sie 2018    Temat postu:

Przymilnie sie usmiechalem, lecz Neron nie odpowiadal usmiechem.

-Moze bym ci uwierzyl - powiedzial - lecz tak sie dziwnie zlozylo, ze Antonia opieczetowala i poswiadczyla testament ponad pol roku temu. Wtedy nawet nie mogla przypuszczac, ze bedziesz zdrajca!

Zrozumialem, ze musze wyznac wiecej. Bylem na to przygotowany, jak rowniez na to, aby najpierw kluczyc i krecic, aby zwiekszyc podejrzenia Nerona. Byl swiecie przekonany, ze wszyscy zawsze cos przed nim ukrywaja. Wtedy wzbudzalem w nim najwieksze zaufanie, gdy pozwalalem mu mniemac, ze stale usiluje go oszukac.

Wbilem wzrok w ziemie i szuralem butem o mozaike na posadzce; przypadkowo przedstawiala ona Marsa i Wenus uwiezionych przez Wulkana w sieci z miedzianego drutu. Scena jako zywo odpowiadala sytuacji, w jakiej sie znalazlem. Zaklopotany pocieralem dlonie i ani slowa nie moglem wykrztusic.

-No wydus to wreszcie z siebie - ryknal Neron - albo zaraz sciagne ci z nog te nowiutkie purpurowe buciory! Chyba nie watpisz, ze senat bardzo by sie ucieszyl!

-Cesarzu! - zawolalem. - Wierze w twoja subtelnosc i szlachetnosc! Prosze, zachowaj tylko dla siebie moja opowiesc. Zwlaszcza nie powtorz jej mojej zonie! Jest nieprawdopodobnie zazdrosna. Ma wiecej lat niz ja i w ogole nie rozumiem, jak to sie stalo, ze dalem sie jej omotac!

Neron domyslil sie, ze chodzi o cos osobliwego. Oblizal wargi i powiedzial oblesnie:

-Prawda, ze Zydowki sa w lozku dobre?! Pewnie dzieki niej korzystales z kontaktow z innymi? Mnie nie oszukasz! No, mow!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klasy 2d Strona Główna -> Muzyka i Film Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin